Medikal Ürünlere Titiz Serigrafi ve Tampon Baskı Hizmeti

///Medikal Ürünlere Titiz Serigrafi ve Tampon Baskı Hizmeti

Medikal Ürünlere Titiz Serigrafi ve Tampon Baskı Hizmeti

İmalatını yaptığınız ürünler üzerine, göz alıcı ve şık durmasını sağlayan serigrafi baskı hizmetleri vermekteyiz. Ürünü cazip hale getiren kalitesini artıran ve kullanımı ile ilgili bilgiler veren yazılar, şekiller logolar medikal serigrafi baskı yöntemi ile basılmaktadır. Serigrafi baskı için kullanılan yardımcı malzemelerin kaliteli olması, baskının da kaliteli ve şık durmasını sağlayacaktır. Kullanılan kalıplar, kalıplarda kullanılan ipeklerin kaliteli ve işe uygun olması gerekmektedir. Serigrafi baskı mürekkebinin işe uygun olması, yıllar geçse de solma ve çıkma yapmaması gerekmektedir. El değdikçe çıkan solan yazılar şekiller ürünün kalitesini de olumsuz yönde etkileyecektir. Şahiner Serigrafi olarak ürünün kalitesini artırmaya yönelik kaliteli malzeme kullanılması taraftarıyız. Bunun için yaptığımız her işte kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, daha iyi hizmet vermenin yollarını arıyoruz.

Baskı yapılacak malzemenin plastik cinsi de mürekkep seçimi için önemlidir. Çünkü baskının yüzeye tutunabilmesi için mürekkep ile malzemenin plastik cinsi örtüşmesi gerekmektedir. Plastik cinsine uygun serigrafi baskı mürekkebi kullanımı baskının yüzeye tutunması için önemlidir.  Medikal ürünlerde baskı yaptıktan sonra baskının elle çıkmaması, sürtünme aşınma ve güneş ışınlarına dayanıklı olması gerekmektedir. Bunun için kaliteli serigrafi baskı mürekkepleri kullanmaktayız.

Medikal serigrafi baskı tasarım aşamasıyla başlamaktadır. Ürün üzerindeki yazılar şekiller veya çizgiler usta bir grafiker tasarımcısı ile tasarlanmalı, mümkünse tasarımı yapan grafikerin serigrafi ve tampon baskı konusunda bilgi sahibi olması gerekmektedir. Bünyemizde bu işi yıllardır profesyonel şekilde kendimiz yapmaktayız. Hem baskı hem de tasarım aşamasının koordineli bir şekilde yürümesi işinde sonuçta düzgün çıkmasını sağlayacaktır.

Tıbbi Ürünlere Serigrafi ve Tampon BaskıMedikal Plastik Ürünleri Serigrafi ve Tampon Baskı
Medikal Ürünlere Serigrafi BaskıMedikal ürünlere tampon baskı
By |2023-10-02T10:39:30+00:00Aralık 7th, 2022|Serigrafi Baskı Örnekleri|Yorum yok

About the Author:

Siz de fikrinizi belirtin

Mesaj Gönder
Merhaba
Şahiner Serigrafi
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button