Elektronik Röle Üzerine Serigrafi ve Tampon Baskı

//Elektronik Röle Üzerine Serigrafi ve Tampon Baskı

Elektronik Röle Üzerine Serigrafi ve Tampon Baskı

  • plastik kutu üzerine serigrafi ve tampon baskı
  • kaliteli serigrafi ve tampon baskı
  • elektronik röle üzerine serigrafi baskı
  • elektronik malzemelere kaliteli serigrafi baskı
  • kaliteli serigrafi ve tampon baskı

Elektronik röle üzerine serigrafi ve tampon baskı yapmaktayız. İmalatını yaptığınız ürünlerin üzerine kaliteli serigrafi ve tampon baskı yaptırmak suretiyle ürünlerinizin satışını artırabilirsiniz. Plastik malzemelere, çok renkli titiz serigrafi baskı yaptırarak ürünlerin daha şık durmasını, müşteri gözüyle bakıldığında daha kaliteli görünmesini sağlayabilirsiniz.

Röle serigrafi baskı ile üzerindeki yazılar şekiller ve logolarınız göze hoş gelecek şekilde tasarlanıp baskısı yapılmaktadır. İşin durumuna göre, baskı yapılacak alanın durumuna göre serigrafi ve tampon baskı tercih edilebilmektedir. Yazılacak yazılar veya logonuz çukur olan bir yere basılacak ise bu durumda tampon baskı tercih edilmelidir. Düz bir yüzeyi varsa serigrafi baskı kullanılabilir. Baskısı yapılacak yazılar, çizgiler ve logolar baskının serigrafi veya tampon olması durumuna göre bilgisayarda tasarlanır. Tasarım grafik çalışmasını serigrafi ve tampon baskı konusunda bilgi sahibi olan grafikerlerimiz yapmaktadır. Bu sayede baskı aşamasında yaşanacak problemleri ortadan kaldırmaktayız.

Baskısı yapılacak malzemenin plastik cinsi de kullanılacak boya için önemlidir. Malzemenin plastik cinsine uygun serigrafi veya tampon baskı mürekkebi kullanılmalıdır. Bir başka husus röle üzerinde kaç renk kullanılacağı. Malzemenin rengine göre baskı renklerini tercih etmek gerekiyor. Baskısı yapılacak röle koyu renkli veya siyah ise açık renkler tercih edilmelidir. Beyaz renkli ise renk sınırlaması olmaksızın göze hoş gelecek şekilde tasarım yapılabilir. Her bir renk için kalıp yapılacağı ve baskı için ayar yapılacağından dolayı her bir renk baskı maliyetini artıracaktır. Maliyet ve renk sayısı tercih sebeplerine göre ayarlanmalıdır.

Plastik, ahşap, metal, cam gibi ürünleri üzerine kaliteli serigrafi ve tampon baskı hizmetleri veriyoruz.

By |2023-05-23T10:36:48+00:00Aralık 9th, 2022|İletişim kategorisi|Yorum yok

About the Author:

Siz de fikrinizi belirtin

Mesaj Gönder
Merhaba
Şahiner Serigrafi
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button